Galatasaray Üniversitesi Temizlik Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Galatasaray Üniversitesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda ilköğretim ve ön lisans mezunları arasından güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı yapılacağına yer verildi

Galatasaray Üniversitesi Temizlik Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
  • 06 Ağustos 2020, Perşembe 17:26

Galatasaray Üniversitesi işçi alacak.

Galatasaray Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan duyuruda üniversite rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla işçi alımı yapılacağına yer verildi.

Yayımlanan duyuruda alınacak personellerin güvenlik görevlisi ve temizlik personeli kadrolarında çalıştırılacağına yer verildi.

- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

- 18 yaşını tamamlamış olmak.

- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

- Kamusal haklardan mahrum bulunmamak. A.5) Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında ve görevini devamlı olarak yapmasında bir sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek.

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı bağlanmış olmamak.

- Askerlik ile herhangi bir ilişiği olmamak. B.Diğer Şartlar B.1) Her aday, Türkiye İş Kurumu'nda (İŞKUR) yayımlanan listede yalnızca bir meslek koluna başvuru yapabilecektir. B.2) İşe alınacak işçilerin deneme süresi en çok iki ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi feshedilecektir.

- Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan - sınav sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir. Sehven atama yapılsa dahi atama işlemleri iptal edilecektir.

- Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmalarına ve dış mekanda çalışmalarına engel durumunun olmaması gerekmektedir. 2) Adayların 40 yaşını aşmamış olmaları gerekmektedir.

- Talepler İstanbul iline bağlı ilçeler düzeyinde karşılanacak olup, ilan tarihi itibarıyla İstanbul’da ikamet edenlerin başvuruları kabul edilecektir.

- Güvenlik görevlisi ilanı için adayların 5188 sayılı Kanun Gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak-temel eğitim sonrası kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması ve Valiliklerce verilen geçerli Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olması gerekmektedir.

- Güvenlik görevlisi ilanı için adayların Gece ve Gündüz 8 veya 12 saatlik vardiyalı sistemde Üniversitenin tüm yerleşkelerinde dış mekânda çalışmaya engel durumu olmaması gerekmektedir.

- Güvenlik görevlisi ilanı için adayların en az 170 cm boyunda olması, adayın boyundan [15>Kilo-(Boy-100)] belirtilen formüle göre 15 birimden fazla olmaması gerekmektedir.

- Temizlik görevlisi için adayların Hijyen sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

- Adayların, başvurunun son günü itibarıyla meslek kollarına uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartları haiz olması gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi (Silahsız) Ön Lisans KURA-SÖZLÜ 2

Temizlik Görevlisi İlköğretim KURA-SÖZLÜ 3

BAŞVURU

İlana başvurular İŞKUR üzerinden 12.08.2020 – 17.08.2020 tarihleri arasında yapılacak

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık